Jdi na obsah Jdi na menu
 


Projektový den "Snášejme se" - Indonésie

27. 3. 2014

Dne 25. 3. se na naši škole uskutečnil projektový den "Snášejme se" zaměřený na multikulturalitu - poznávání jiných ras, národů, zvyků, atd. Každá třída připravila dílnu s určitým tématem a každý žák druhého stupně si pak mohl vybrat podle chuti, kterou dílnu navštíví. Naše třída představila stát Indonésie.

 

Na tomto místě musím velice poděkovat našim průvodcům po Indonésii - rodině Langerů, kteří nejenže krásně o Indonésii povyprávěli, přivezli ukázky indonéské kultury, ale také připravili výborné indonéské jídlo. Mockrát děkujeme!

 

V sekci fotoalbum lze najít několik fotografií z projektového dne.

 

Náhledy fotografií ze složky Projektový den "Snášejme se" - Indonésie

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář